Універсальний портативний пристрій, який дозволяє зарядити 16-дюймовий MacBook Pro до 36% всього за 30 хвилин, а також має 2 порти PD USB-C. Акумулятор з вихідною потужністю 100 Вт та вхідний 65 Вт, ємність даної моделі 20000 мАг. Тонкий та компактний дизайн дуже комфортний у використанні та сумісний з безліччю пристроїв низької та високої потужності. Ідеально підходить для всіх поїздок та подорожей, його можна спокійно брати на борт літака, оскільки він безпечний та надійний.
Повербанк Baseus Blade містить світлодіодний індикатор, який показує стан, швидкість та час заряду. При цьому батарея має протоколи швидкого заряджання PD 3.0, QC.4.0, SCP, FCP для підтримки різних пристроїв. Завдяки вбудованому чипу з технологією Baseus Power Split захищає ваші акумулятори від перегріву, перезаряджання, перенапруги струму та короткого замикання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 100 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Blade Power |
| Мощность | 100 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 3 515,52 ₴







