Зовнішній акумулятор ESSAGER EDY65-LD01-Z 65W 20000 mAh black стане чудовим рішенням для заряджання пристроїв за відсутності розеток (наприклад, під час відпочинку на природі) або електрики. Він має високу вихідну потужність, достатню для заряджання ноутбуків.
Особливості зовнішнього акумулятора ESSAGER EDY65-LD01-Z 65W 20000 mAh black:
— Поверхня виготовлена з міцного матового пластику, покрита спеціальною текстурою, на якій не залишаються відбитки.
— Надає можливість підключати до 2 гаджетів одночасно завдяки наявності двох портів (USB + Type-C).
— Підтримує стандарти швидкого заряджання (Quick Charge, PowerDelivery, Samsung AFC), завдяки яким процес прискорюється в кілька разів.
— Дозволяє заряджати смартфони, планшети, бездротові навушники і навіть ноутбуки, завдяки вихідній напрузі до 65 Вт та інтелектуальному регулюванню.
— Оснащений лаконічним дисплеєм, на якому в цифровому вигляді відображається рівень заряду.
— Вбудований 9-рівневий захист дозволить уникнути багатьох серйозних проблем під час використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | EDY65-LD01-Z |
| Назначение | Для смартфона, планшета, ноутбука, смартгодинника, смартбраслета, фотоапарата |
| Особенности | Fast charging 65 W |
| Розміри | 99.7 × 63.2 × 31.7 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 1 141,56 ₴








