
Зовнішній акумулятор HOCO Q17 Electric PD140W power bank(25000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
3 531,51 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007602075
Зовнішній акумулятор HOCO Q17 Electric — незамінна річ у дорозі, поході, відпочинку або коли немає доступу до електромережі.
Зручна форма, невелика вага, сучасний і стильний дизайн. Акумулятор комфортно носити з собою навіть у кишені. LCD-дисплей дає змогу відстежувати рівень заряду пауербанка.
Підтримка Power Delivery та Quick Charge і потужність 140W дають змогу заряджати не тільки смартфон або навушники, а й ноутбук.
Особливості:
- Миттєве заряджання. З максимальною потужністю 140W і USB-виходом потужністю 22.5W акумулятор здатний швидко й ефективно заряджати гаджети.
- Багатофункціональність. Підтримка протоколу PD 3.1 та ємність 25000mAh забезпечують довгі години роботи для ваших смартфонів, планшетів, ноутбуків та іншої техніки.
- Надійний захист. Вбудована система захисту від перевантаження і короткого замикання гарантує безпеку ваших пристроїв.
- Мобільність і зручність. Стильний і компактний дизайн робить HOCO Q17 Electric ідеальним супутником у подорожах і в повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 652 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 25000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V; 20 V |
| Загальна потужність | 140 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Q17 Electric |
| Мощность | 1400 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Особенности | LCD-дисплей |
| Розміри | 155 × 50 × 53 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 3.1; Quick Charge |
- Цена: 3 531,51 ₴








