Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire — багатофункціональний пауербанк на 20 000 mAh із вбудованими USB-C, Micro та Lightning кабелями, а також вбудованою сонячною панеллю, що робить його по-справжньому незамінним джерелом живлення. Підходить для мандрівок, походів, кемпінгу, ділових поїздок.
Сонячний блок живлення забезпечує підзарядку батареї від сонця. Ідеально підходить як вуличне джерело аварійного живлення.
Пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire обладнаний наступними портами:
- вхід Micro-USB: 5V/2A;
- вхід TYPE-C: 5V/2A;
- вбудований кабель USB-A: 5V/2,1A;
- вихід USB-A: 5V/2,1A;
- кабель Micro: 5V/2,1A;
- кабель Type-C: 5V/2,1A;
- кабель Lightning: 5V/2,1A.
Power bank має також вбудований ліхтарик. Пристрій призначений для кемпінгу, походів, риболовлі та інших заходів на природі.
Можливість зарядки від сонця за відсутності розетки робить пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar 4 wire справді незамінним джерелом живлення у складних умовах використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mibrand |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 350 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB-C; USB |
| Выходные интерфейсы | Lightning / Micro-USB / USB-C / USB |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Type-C/Micro/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Материал | ABS + вогнетривкий матеріал + PC |
| Модель Power bank | EXTREME solar 4 wire |
| Мощность | 1.2 W (5.5 V / 220 mA) |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Сонячна батарея, ліхтарик, вбудовані кабелі |
| Розміри | 152.6 × 78.5 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Чехія |
| Тип аккумулятора | Polymer |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Цена: 1 057 ₴









