BOROFONE BJ27A Pindar power bank(20000mAh) Black ─ зовнішній акумулятор, який здатний продовжити робочий час гаджетів. Завдяки своїй компактності він легко поміститься в сумці або портфелі, при цьому не займаючи багато місця, і в потрібний момент завжди буде під рукою.
Power Bank BOROFONE BJ27А досить потужний і надійний, що гарантує повноцінну зарядку планшета, смартфона, плеєра, фотоапарата або будь-якої іншої техніки, сумісної за характеристиками з портативним зарядним пристроєм.
Особливості:
− ємність становить 20 000 mAh;
− має вбудовані світлодіодні індикатори заряду;
− для підключення гаджетів передбачені конектори 2xUSB;
− максимальна сила струму: 2.1А.
Пауербанк виготовлений у пластиковому корпусі (ABS-пластик + вогнетривкий PC). Крім того, BOROFONE BJ27A Pindar power bank(20000mAh) Black має середню вагу і скромні розміри 139 х 68 х 29 мм, що дозволяє носити його завжди з собою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 435 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | BJ27A Pindar |
| Мощность | 22.5 W |
| Особенности | індикатор залишкового заряду |
| Розміри | 139 × 68 × 29 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 470,22 ₴





