HOCO J59A Famous mobile power bank(20000mAh) Black ─ зручна портатина батарея великої ємності, що не дозволить залишитися без зв'язку в невідповідний момент. Вона отримала приємний дизайн, доповнений текстурованою поверхнею.
На передній панелі пауербанка розмістився невеликий LED-дисплей, на який виводяться дані про рівень заряду, що залишився. У зовнішньому акумуляторі використовуються Li-Pol елементи живлення сумарною ємністю 20 000 мАг.
Завдяки Hoco J59A можна користуватися своїми портативними пристроями на максимум, без страху залишитися з мінімальним рівнем заряду.
Особливлості:
−має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду;
−наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
−зарядка пристрою через роз'єми Lightning/Type-C/Micro-USB;
−оснащений LED-дисплеєм;
−багаторівневий захист від замикань та перегрівів, що забезпечує безпечну зарядку;
−виготовлений з вогнетривких матеріалів;
−довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 422 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J59A Famous |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Наявність дисплея |
| Розміри | 139 × 70 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
- Цена: 627,91 ₴




