
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ18 Coolmy digital display power bank 20000mAh Black Q-STORE -shopping-without-problems-
701,05 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6974443381375
Power bank BOROFONE BJ18B — створений для комфортного та безпечного заряджання гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час. Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться LED-дисплей, а на бічній – кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 20000mAh.
Портативна батарея оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв – роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самого павербанка, так і пристроїв, що заряджаються від нього.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 428 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | BJ18 |
| Назначение | Для смартфонів та планшетів |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 148 × 68 × 63 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 701,05 ₴




