Mibrand EXTREM 20000mAh solar folding 2 lights — багатофункціональний пауербанк на 20 000 mAh із вбудованими USB-C, Micro та Lightning кабелями, а також вбудованою сонячною панеллю, що робить його по-справжньому незамінним джерелом живлення. Підходить для мандрівок, походів, кемпінгу, ділових поїздок.
Сонячний блок живлення із 4 унікальними складними сонячними модулями, поєднання яких забезпечує швидку зарядку в порівнянні з іншими окремими сонячними блоками живлення. Ідеально підходить як вуличне джерело аварійного живлення.
Пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar folding 2 lights обладнаний наступними портами:
- вхід Micro-USB: 5V/2A, 9V/2,1A, 12V/1,5A;
- вхід TYPE-C: 5V/3A, 9V/2,2A, 12V/1,5A;
- вбудований кабель USB-A: 5V/3A, 9V/2,1A, 12V/1,5A;
- вихід TYPE-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A;
- вихід USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A;
- кабель Micro: 5V/2,1A;
- кабель Type-C: 5V/2,1A;
- кабель Lightning: 5V/2,1A.
Power bank має також вбудований подвійний ліхтарик, потужністю 3 W кожен. Пристрій призначений для кемпінгу, походів, риболовлі та інших заходів на природі.
Можливість зарядки від сонця за відсутності розетки робить пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh справді незамінним джерелом живлення у складних умовах використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mibrand |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 630 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB-C; USB |
| Выходные интерфейсы | Lightning / Micro-USB / USB-C / USB |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Type-C/Micro/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Материал | ABS-пластик + PC + силікон |
| Модель Power bank | EXTREME solar folding 2 lights |
| Мощность | 1.8 W × 4 PCS = 7 W (5.5 V / 1.3 A) |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Сонячна батарея, ліхтарик, вбудовані кабелі |
| Розміри | 172 × 88 × 43 мм |
| Страна регистрации бренда | Чехія |
| Тип аккумулятора | Polymer |
| Функції зарядки | Qi бездротова зарядка |
- Цена: 1 895,17 ₴









