
Внешний аккумулятор Vention 20000mAh Power Bank (Micro-USB + USB-C + USB-A + USB-A) with Built-in USB-C and Lightning Cables
761,61 ₴
- Нет в наличии
- Код: FHPB0
Vention 20000mAh Power Bank (Micro-USB + USB-C + USB-A + USB-A) with Built-in USB-C and Lightning Cables 22.5W Black LED Display — потужний і зручний зовнішній акумулятор для активних користувачів ґаджетів. Ємність батареї — 20 000 mAh.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість пауербанка від Vention — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк Vention 20000mAh вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank Vention 20000mAh оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного ABS-пластику й вогнестійкого полікарбонату. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-A; USB Type-C; Type-C кабель; Lightning кабель |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Модель Power bank | with Built-in USB-C and Lightning Cables 22.5W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Fast Charge 22.5 W |
| Розміри | 149.2 × 69.2 × 32 см |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Упаковка | Индивидуальная |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 761,61 ₴









