Mibrand EXTREM 20000mAh solar lighting — багатофункціональний пауербанк на 20 000 mAh із вбудованою сонячною панеллю та ліхтариком, що робить його по-справжньому незамінним джерелом живлення. Підходить для мандрівок, походів, кемпінгу, ділових поїздок.
Сонячний блок живлення забезпечує підзарядку батареї від сонця. Ідеально підходить як вуличне джерело аварійного живлення.
Пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar lighting обладнаний такими портами:
- Вхід Micro-USB: 5V/3A, 9V/2A;
- вхід TYPE-C: 5V/3A, 9V/2A;
- Вихід USB-A1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A;
- Вихід USB-A2: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A;
- Вихід USB-A3: 5V/3A;
- Вихід Type-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (PD 20 W).
Power bank має також вбудований ліхтарик. Пристрій призначений для кемпінгу, походів, риболовлі та інших заходів на природі.
Можливість зарядки від сонця за відсутності розетки робить пауербанк Mibrand EXTREM 20000mAh solar lighting справді незамінним джерелом живлення у складних умовах використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mibrand |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 415 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 3 × USB + USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Материал | ABS-пластик + PC + силікон |
| Модель Power bank | EXTREME solar lighting |
| Мощность | 1.8 W (5,5 V / 320 mA) |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Ліхтар, захист від пилу |
| Розміри | 160 × 75 × 26 мм |
| Страна регистрации бренда | Чехія |
| Тип аккумулятора | Polymer |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 1 200,98 ₴









