Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ38A Power 22.5W+PD20W — це необхідний аксесуар для різноманітних мобільних пристроїв, призначений для тривалого автономного використання в подорожі, поході, поїздці.
Він підходить для зарядки величезної кількості гаджетів, але має суттєву перевагу — велику ємність 20000 mAh. Пристрій підтримує технологію Quick Charge 3.0 та PD 20W, що забезпечує високу швидкість заряджання. Наявність світлових індикаторів поінформує вас про заряд, що залишився.
Для зручності передбачено кілька зарядних виходів, які можна використовувати одночасно, що дозволить заощадити час. Зарядка акумулятора Borofone BJ38A можлива за допомогою портів Micro-USB і Type-C, що дуже зручно для власників пристроїв будь-якої фірми.
Модель виготовлена з вогнетривких матеріалів, що гарантує безпечність використання пауербанка. Корпус акумулятора зроблений з поєднання ABS-пластику й полікарбонату. Це забезпечує надійний захист електроніки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 408 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ38A |
| Мощность | 22.5 W |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 144 × 69 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Цена: 742,76 ₴





