Зовнішній акумулятор REMAX Kiren Series PD20W+QC22.5W Fast Charging Power Bank 20000mAh RPP-180 Green ─ зручний зовнішній акумулятор великої ємності, що не дозволить залишитися без зв'язку в необхідний момент. Він отримав приємний дизайн, доповнений текстурованою поверхнею.
На передній панелі портативної батареї REMAX RPP-180 розмістився невеликий LED-дисплей, на який виводяться дані про рівень заряду, що залишився. У зовнішньому акумуляторі використовуються Li-Pol елементи живлення, сумарною ємністю 20 000 мАг.
Завдяки пауербанку REMAX RPP-180 20000mAh можна користуватися своїми портативними пристроями на максимум, без страху залишитися з мінімальним рівнем заряду.
Особливлості:
−має ємність 20000 mAh та тривалий період збереження заряду;
−наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
−зарядка пристрою через роз'єми Type-C/Micro-USB;
−оснащений LED-дисплеєм;
−багаторівневий захист від замикань та перегрівів, що забезпечує безпечну зарядку;
−виготовлений з вогнетривких матеріалів;
−можливість одночасної зарядки 3 пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Remax |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 425 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | RPP-180 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Fast Charge 22.5 W |
| Розміри | 149 × 71.4 × 29 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Fast charging 22.5 W |
- Цена: 911,30 ₴





