Powerbank XO PR129 — потужний павербанк з ємністю 20 000 mAh, здатний заряджати пристрій кілька разів. Головна особливість – LED-дисплей, що показує рівень заряду, а також потужний ліхтарик та ремінець для зап'ястя. Павербанк оснащений двома роз'ємами USB, а також micro USB, Type-C. Також є можливість швидкого заряджання протоколами PD3.0 та QC3.0.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Дана модель має велику ємність — 20000 mAh і тривалий період збереження заряду.
−Ємкий заряд батареї, який дозволить багато разів зарядити ваші гаджети.
−Наявність 2 USB-портів для заряджання ваших гаджетів.
−Цифровий LED-індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду в будь-який час.
−Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку.
−Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank.
−Батарея: довговічна та енергоефективна A+ полімерна батарея.
−Можливість заряджати повербанк MicroUSB/Type-C.
−Настільна лампа (натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом 3 секунд, щоб увімкнути настільну лампу, натисніть 2 рази, щоб вимкнути настільну лампу).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 416 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | PR129 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | З ліхтарем |
| Розміри | 147 × 67 × 27 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 877,59 ₴



