
Зовнішній акумулятор HOCO J129A Nature flashlight power bank(20000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
586,21 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007624015
+380 (67) 273-25-01
Зовнішній акумулятор Hoco J129A Nature Black виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечує високу стійкість до зношування. Його компактний розмір дає змогу легко носити його в кишені або сумці, що робить його ідеальним супутником для подорожей, ділових поїздок або повсякденного використання. Приємна текстура поверхні додає додатковий комфорт під час використання.
Цей акумулятор має ємність 20000 мАг, що дає змогу заряджати смартфони, планшети та інші ґаджети кілька разів без підзаряджання самого акумулятора. Hoco J129A може швидко відновити енергію ваших пристроїв, заощаджуючи ваш час і підвищуючи зручність використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 426 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Модель Power bank | J129A |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | З ліхтарем |
| Розміри | 150 × 70 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Упаковка | Картонная |
| Функції зарядки | Стандартна |
Информация для заказа
- Цена: 586,21 ₴




