
Зовнішній акумулятор Usams US-CD177 PB58 Dual QC+PD Digital Display 22.5W 20000mAh Black Q-STORE -shopping-without-problems-
862,74 ₴
- Нет в наличии
- Код: 20KCD17701
Зовнішній акумулятор Usams US-CD177 PB58 Dual QC PD Digital Display 22.5W (20000mAh) допоможе впоратися із зарядкою та живленням гаджетів без електрики або доступу до розетки. Даний пауербанк має велику ємність, якої буде достатньо для зарядки не тільки смартфонів, але і планшетів. Також від павербанку можна живити USB-лампу для освітлення приміщення.
Особливості портативної батареї Usams US-CD177 PB58 Dual QC PD Digital Display 22.5W (20000mAh):
- Велика ємність дозволить близько 4 разів зарядити iPhone 13;
- Підтримка популярних протоколів PD, QC, AFC у рази прискорить процес зарядки;
- Можливість заряджати одночасно до трьох пристроїв завдяки наявності двох вихідних роз'ємів USB та одного Type-C;
- 8-рівневий захист, що включає захист від короткого замикання, перегріву і т.д.;
- Дисплей, що сповіщає про рівень заряду, що залишився;
- Комплектується кабелем Type-C для заряджання павербанку від мережі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 408 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB |
| Выходные интерфейсы | Micro-USB; USB-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 9 V |
| Индикация | З дисплеєм |
| Комплект поставки | Power Bank; USB Type-C |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Модель Power bank | US-CD177 PB58 Dual QC+PD Digital Display |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для мобільних телефонів |
| Особенности | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Розміри | 144 × 68.4 × 16.6 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge швидка зарядка 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 862,74 ₴


