
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Power Bank 20000mAh 15W White Q-STORE -shopping-without-problems-
1 139,27 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPBD050102
Потужний і ємний зовнішній акумулятор Baseus 20000mah 15w PD+QC3.0 завжди стане в нагоді в дорозі, щоб швидко і без проблем заряджати смартфон та інші гаджети. Вдала конфігурація дає можливість завжди носити пристрій з собою. Елегантне виконання і класичний колір роблять його універсальним для будь-якого образу, а наявність декількох сучасних інтерфейсів забезпечує багатофункціональний напрямок користування.
Power bank Baseus дає можливість одночасно заряджати відразу 3 зовнішні пристрої, що скорочує час очікування і максимально зручно на практиці. Максимальний струм до 3А з вихідною потужністю до 15Вт дозволить оперативно відновити акумулятор будь-якого смартфона. Портативний акумулятор Baseus 20000mah 15w PD+QC3.0 має інтелектуальну систему управління, яка автоматично визначає оптимальну напругу, потрібну конкретному девайсу.
З великою ємністю акумулятора 20000 мАч не потрібно буде турбуватися про заряд ґаджетів навіть під час багатоденної подорожі. Такої ємності вистачить, наприклад, щоб зарядити iPhone 8 до 6,5 раза чи iPhone X до 4,5 раза. Високоінтелектуальна модель підтримує технологію швидкої зарядки стандарту Qualcomm Quick Charge 3.0. Завдяки цьому гаджети заряджаються в 4 рази швидше, ніж при звичайній зарядці, і на 27% швидше, ніж при зарядці Quick Charge 2.0. Всього за 5–7 хвилин можна поповнити батарею телефону, щоб зробити кілька важливих дзвінків.
Для зарядки самого блоку Baseus можна використовувати роз'єм Type-C або microUSB, при цьому обидва виходи підтримують швидку зарядку, що істотно економить час. Визначити точний рівень заряду повербанка Baseus легко: на корпусі зовнішнього акумулятора є LED-дисплей. Модель підтримує функцію одночасного заряду власної ємності і паралельне відновлення підключених гаджетів. Три сучасні інтерфейси на вихід, 2 стандартних USB (3A/5V) і USB Type-C (3A/5V), забезпечують максимальну універсальність моделі і дають можливість підключати будь-які зовнішні гаджети.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Функции зарядки | Стандартно |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 452 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Bipow Digital Display Power Bank |
| Мощность | 15 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | LED-дисплей |
| Розміри | 153 × 69 × 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | White |
- Цена: 1 139,27 ₴






