Зовнішній акумулятор XO PR-192 — надійне портативне джерело живлення для мобільних пристроїв.
В основі моделі сучасний літій-полімерний акумулятор ємністю 20 000 mAh. На корпусі розташовані порт USB, роз'єм Type-C і Lightning з підтримкою технологій QC з максимальною вихідною потужністю 20W. Для контролю рівня заряду акумулятора вбудовано LED-індикатор.
Високоміцний корпус виробу здатний запобігти механічним пошкодженням при можливому падінні, а внутрішній контролер безпеки повністю виключить перегрів, перенапругу і повний розряд.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 425 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; Lightning |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | PR192 |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 149 × 70 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 775,32 ₴




