
Зовнішній акумулятор HOCO J87A Tacker PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) White Q-STORE -shopping-without-problems-
718,19 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474761040
Зовнішній акумулятор Hoco J87A Tacker PD20W + QC3.0 (20000mAh) — необхідний аксесуар у сучасних реаліях, коли заряду телефону ніколи не вистачає на цілий день.
Пауербанк особливо корисний тим, хто багато часу проводить у русі і не має постійного доступу до розетки. Два вихідні роз'єми і значний запас дозволяє відразу заряджати кілька портативних пристроїв.
Особливості портативної батареї Hoco J87A Tacker PD20W + QC3.0 (20000mAh):
- Великий запас ємності, який дозволить кілька разів зарядити смартфон чи планшет;
- Щоб заповнити ємність акумулятора, можна скористатися одним із запропонованих портів — Micro-USB або Type-C;
- Два вихідні роз'єми: один USB-A з максимальною потужністю 18 Вт і один Type-C з потужністю 20 Вт;
- Сумісний із протоколами швидкої зарядки, тому значно швидше заряджає сучасні смартфони з цією функцією;
- Чотири акуратні LED-індикатори на корпусі сповіщають про рівень заряду, що залишився;
- Корпус виготовлений з удароміцного пластику та полікарбонату, має приємну на дотик поверхню.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 400 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | J87A Tacker |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 141 × 69 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 718,19 ₴



