
Внешний аккумулятор HOCO Q40 Leader PD65W power bank with digital display dark (25000mAh) Metal Gray Q-STORE
1 638,63 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007648073
Павербанк HOCO Q40 — це ідеальний вибір для тих, хто цінує швидкість та надійність. Завдяки ємності 25000mAh та підтримці технології швидкої зарядки, він здатен швидко заряджати ваші гаджети на ходу.
ПЕРЕВАГИ:
−Висока ємність 25000mAh: Забезпечте довгу автономність для ваших пристроїв, заряджаючи їх кілька разів без потреби в підключенні до джерела живлення.
−Підтримка технології швидкої зарядки: швидке відновлення енергії для смартфонів та інших гаджетів.
−3 порти для зарядки: 1 USB-порт та 2 роз'єми Type-C для одночасної зарядки декількох пристроїв.
−Заряд павербанку: Підтримка зарядки павербанку через Type-C порти для швидкого та зручного підключення.
−Цифровий дисплей: Легко відстежуйте рівень заряду павербанка та контролюйте процес зарядки.
−Безпечна зарядка: система захисту від короткого замикання, перенапруги та перегріву для вашої безпеки.
−Вогнетривкі матеріали: надійність і довговічність при інтенсивному використанні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 485 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 25000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Q40 Leader |
| Мощность | 65 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Fast charging 65 W |
| Розміри | 155 × 81 × 26 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Metal Gray |
- Цена: 1 638,63 ₴







