
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charging Power Bank 20000mAh 65W Cluster Black Q-STORE
2 003,15 ₴
- Нет в наличии
- Код: P10022906113-00
Baseus Star-Lord Digital Display оснащений 4 портами. Два роз'єми USB Type-C і MicroUSB можна використовувати для зарядки зовнішнього акумулятора і 3 роз'єми — для мобільних пристроїв (2 х USB-A і USB Type-C). Одночасно можна заряджати від пауербанка до 3 гаджетів.
Портативна батарея Baseus Star-Lord Digital Display 20000mAh 65W має міцний корпус — виготовлена з високоякісних матеріалів. Лицьова поверхня пристрою виконана з міцного матового пластику, на якому не залишаються відбитки пальців.
На корпусі акумулятора є цифровий LED-дисплей, за допомогою якого можна легко дізнатися про поточний рівень заряду пауербанка.
9 рівнів інтелектуального захисту забезпечує безпечне використання пристрою. Акумулятор підбирає напругу, яка відповідає гаджету, що заряджається.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 413 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Star-Lord Digital Display |
| Мощность | 65 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | LED-дисплей |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 2 003,15 ₴



