
Зовнішній акумулятор HOCO J108A Universe 22.5W fully compatible power bank(20000mAh)Black Q-STORE -shopping-without-problems-
834,17 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474791214
HOCO J108A Universe стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з глянсовою накладкою LED-дисплея і приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і зроблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Точнісінько визначити рівень його заряду у відсотках допоможе LED-дисплей, який активується за допомогою механічної кнопки. USB-порти і роз'єм Type-C дають змогу під’єднати смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Підтримка технологій PD20W та QC3.0 дозволяє заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 406 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | J108A Universe |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | LED-дисплей |
| Розміри | 142 × 68 × 29 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 834,17 ₴





