
Зовнішній акумулятор HOCO J85 Wellspring digital display power bank(20000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
781,04 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474757333
+380 (67) 273-25-01
Зовнішній акумулятор Hoco J85 ємністю 20000 mAh — стильний та необхідний аксесуар для активних користувачів електронних пристроїв. Пауербанк Hoco J85 продовжить автономну роботу вашого смартфона, планшета або смартгодинника.
Power Bank оснащений роз'ємом USB та дисплеєм, що відображає інформацію про рівень заряду акумулятора.
Oсобливості:
- Літій-полімерний акумулятор.
- Вхід: Micro-USB/Type-C - 5В/2А.
- Вихід: USB 1/2 - 5В/2А. Загальний вихід: 5В/2А.
- Світлодіодний цифровий дисплей.
- Матеріал ABS + вогнестійкий корпус.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 418 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | J85 |
| Назначение | Для смартфонів та планшетів |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 138 × 70 × 28 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 781,04 ₴





