
Зовнішній акумулятор HOCO Q1A Kraft fully compatible power bank(20000mAh) White Q-STORE -shopping-without-problems-
1 220,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474736178
Портативний акумулятор Q1A Kraft fully compatible power bank — незамінна річ у дорозі, поході, відпочинку або коли відсутня електропостачання або не має доступу до електромережі. Пристрій призначений для живлення гаджетів і є дуже необхідним придбанням.
Зручна форма, невелика вага акумулятора, сучасний та стильний дизайн, наявність LED-індикації роботи зарядного пристрою — лише деякі переваги даного пауербанку.
Особливості:
- Акумулятор із двома виходами для швидкої зарядки гаджетів;
- Підтримка для PD3.0, QC3.0 / QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки;
- Не габаритний та легкий — легко носити із собою у сумці чи рюкзаку;
- Стильний зовнішній вигляд та матова поверхня;
- Якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації;
- Вбудована багаторівнева система захисту, у тому числі від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 313 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | Вогнезахисний ПК + літій-полімерний акумулятор |
| Модель Power bank | Q1A Kraft |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 117 × 63 × 29 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
- Цена: 1 220,40 ₴






