
Зовнішній акумулятор Usams US-CD168 PB60 Dual QC3.0+PD Fast Charging Power Bank 22.5W 20000mah Q-STORE -shopping-without-problems-
761,04 ₴
- Нет в наличии
- Код: 20KCD16801
Зовнішній акумулятор Usams US-CD168 PB60 Dual QC3.0 PD Fast Charging 22.5W (20000mAh) зарядить портативні гаджети без електрики або доступу до розетки. Місткість даної моделі в 20000 мАг цілком достатня для зарядки не тільки смартфона, але і планшета. Також від павербанку можна живити USB-лампу для освітлення приміщення або невеликий вентилятор.
Особливості зовнішнього акумулятора Usams US-CD168 PB60 Dual QC3.0 PD Fast Charging 22.5W (20000mAh):
- Вражаюча ємність, яка дозволить близько чотирьох раз зарядити iPhone 13;
- Підтримка популярних протоколів PD, QC, AFC у рази прискорить процес зарядки;
- Можливість заряджати одночасно до трьох пристроїв завдяки наявності двох вихідних роз'ємів USB та одного Type-C;
- 10-рівневий захист запобігає поломці через перегрівання, коротке замикання та інші фактори;
- Міцний корпус із покриттям, на якому не залишаються відбитки пальців, доповнений ремінцем для перенесення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 408 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB |
| Выходные интерфейсы | Micro-USB; USB-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 9 V |
| Комплект поставки | Power Bank; Кабель Micro-USB/USB |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Модель Power bank | US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для мобільних телефонів |
| Особенности | Швидка зарядка батареї |
| Розміри | 144 × 69.5 × 29 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge швидка зарядка 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 761,04 ₴
