
Зовнішній акумулятор VEGER 10000 mAh 2A A10 (W1065) Q-STORE -shopping-without-problems-
505,64 ₴
- Готово к отправке
- Код: VG-W1065
Зовнішній акумулятор Veger А10 ємністю 10 000 мАг гарантує швидке заряджання пристроїв будь-коли та будь-де. Він дозволяє заряджати два пристрої одночасно.
ЗРУЧНЕ ЗАРЯДЖАННЯ
Використання високо оціненого літій-полімерного акумулятора забезпечує повільніше розрядження портативного акумулятора. Його ємність 10 000 мАг дозволяє заряджати телефон декілька разів (залежно від заряду акумулятора вашого смартфона), що робить його корисним у дорозі, коли у вас немає постійного доступу до розеток.
ОДНОЧАСНЕ ЗАРЯДЖАННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Чотири порти, включаючи порт micro USB, порт USB-C та два порти USB, дозволяють заряджати два пристрої одночасно, такі як смартфон, планшет, портативну консоль або навушники TWS.
БЕРІТЬ ЙОГО З СОБОЮ КУДИ ЗАВГОДНО
Мінімалістичний, тонкий дизайн та легка вага роблять зовнішній акумулятор зручним для подорожей, а світлодіодні індикатори повідомлять про рівень заряду вашого пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | VEGER |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 217 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | A10 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 135.5 × 67 × 15 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 505,64 ₴








