
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84 Smooth power bank with four cables(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
364,52 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991126161
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ84 Smooth power bank with four cables(10000mAh) Black стане ідеальним рішенням для повсякденного використання, подорожей та ділових поїздок. Його функціональність, компактний розмір та надійність гарантують, що ви завжди залишаєтеся на зв’язку зі своїми гаджетами.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Велика ємність: Ця модель має ємність 10000mAh, що гарантує тривалий період збереження заряду для ваших пристроїв. Ви зможете без проблем заряджати смартфони, планшети та інші гаджети.
−Універсальні USB-порти: Павербанк обладнаний одним USB-А та кабелями для зарядки різних гаджетів, що забезпечує зручність використання.
−Вбудовані кабелі: В комплекті є вбудовані кабелі Type-C, Lightning та microUSB та USB-A, що дозволяє заряджати ваші пристрої без зайвих зусиль.
−Безпечна зарядка: Багаторівневий захист від замикань і перегрівів забезпечує надійність та безпеку при використанні.
−Вогнетривкі матеріали: Павербанк виготовлений з вогнетривких матеріалів, що підвищує його безпеку в експлуатації.
−Зручність заряджання: Заряджайте павербанк через роз'єми Type-C або вбудований USB-кабель для зручності використання.
−Індикація: Світлодіодні індикатори показують рівень заряду, що дозволяє легко контролювати залишок енергії.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 248 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-A |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; Вбудовані кабелі: USB-C, MicroUSB, Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Модель Power bank | BJ84 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Вбудовані кабелі |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 147 × 68 × 22 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 364,52 ₴








