
Зовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
493,65 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474783608
HOCO J102 Cool figure — зовнішній акумулятор з ємністю 10000 мАг. Роз’єми USB Type-C та USB-A дають змогу заряджати два гаджета одночасно.
СТИЛЬНИЙ І МІЦНИЙ
Незважаючи на таку значну потужність, пауербанк виконаний у компактних габаритах. Важить 230 г. Корпус виготовлений із міцних матеріалів: ABS-пластику й полікарбонату. Вони добре захищають акумулятор від ударів, дрібних механічних ушкоджень.
ІНДИКАТОР ЗАРЯДУ
Щоб дізнатися поточний рівень заряду акумулятора, треба лише натиснути на кнопку. Повербанк відразу обчислить кількість енергії, що залишилася, і покаже це за допомогою LED-дисплею.
МУЛЬТИЗАХИСНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ
Зовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure має захист від короткого замикання, перезаряду, перепадів напруги тощо. Можна бути впевненими, що заряджання смартфона буде безпечним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 230 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J102 Cool figure |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | LED-дисплей |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 149 × 70 × 17 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 493,65 ₴





