
Зовнішній акумулятор HOCO J117A Esteem PD20W magnetic power bank(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
760,47 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007605823
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Отримайте надійний та потужний заряд для вашого гаджета завдяки зовнішньому акумулятору Hoco J117A Esteem PD20W. Забудьте про вимкнені пристрої через розряджений акумулятор. Цей power bank забезпечить ваші гаджети енергією, де б ви не були.
Основні переваги:
- Ємності 10,000 mAh вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник.
- Підтримка технології Power Delivery 20W забезпечує ефективну й швидку зарядку.
- Вбудована система безпеки захищає від перенапруги, перегріву та короткого замикання.
- Сумісний з різними пристроями, включаючи смартфони, планшети та інші гаджети.
- Зручний дизайн для носіння в сумці чи кишені.
- LED-індикатор вказує рівень залишкового заряду пристрою.
- Підтримка технології бездротової зарядки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | MagSafe |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Модель Power bank | J117A Esteem |
| Мощность | 20 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 760,47 ₴






