
Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking power bank(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
346,81 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474783561
HOCO J100 High-ranking — це легкий, тонкий зовнішній акумулятор, розроблений для комфортного заряджання гаджетів. Модель реалізована в стильному, мінімалістичному дизайні, вирізняється надійною збіркою та тривалим терміном служби.
ЗРУЧНИЙ І КОМПАКТНИЙ
Розміри пристрою можна порівняти з розмірами більшості моделей сучасних смартфонів. Його зручно носити з собою навіть у кишені та легко тримати в одній руці разом з телефоном. Корпус виготовлений із міцної комбінації ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату, що гарантує безпеку та захист внутрішніх компонентів при падіннях.
ЄМНІСТЬ 10 000 mAh
Літій-полімерний акумулятор відрізняється високою енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. Зовнішній акумулятор HOCO J100 High-ranking має номінальну місткість 10000mAh. Цього вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник. Контролювати рівень заряду акумулятора допоможуть LED-індикатори.
ЗАРЯДЖАЄ ДВА ПРИСТРОЇ ОДНОЧАСНО
Пристрій оснащений парою USB-портів для заряджання гаджетів. Одночасно можна підзарядити смартфон і бездротові навушники. Безпека та стабільність процесу заряджання забезпечується багаторівневою системою захисту й запатентованою технологією Intelligent Balance. У комплект до повербанка входить кабель micro-USB.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 220 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J100 High-ranking |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 136 × 68 × 15 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 346,81 ₴



