
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White Q-STORE -shopping-without-problems-
496,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474782489
Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (Type-C та Micro-USB) та трьома вихідними портами (2 × USB-A та 1 × Type-C), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор HOCO J101 Astute стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 230 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | Micro-USB: 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A; Type-C: 5 V / 2.4 A: 9 V / 2 A; 12 V / 1.5 A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | USB-A/Micro-USB |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J101 Astute |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 140 × 68 × 16 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | White |
- Цена: 496,50 ₴




