
Внешний аккумулятор HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
681,62 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6942007644914
HOCO Q37 Graceful 22.5W+PD20W power bank with two cables(10000mAh) Black — потужний і зручний зовнішній акумулятор для активних користувачів ґаджетів. Ємність батареї — 10 000 mAh.
Крім великої ємності акумулятора, ще одна важлива особливість моделі Q37 від HOCO — вбудовані кабелі. Тобто цей повербанк одразу готовий до використання: не потрібно купувати й потім носити при собі додаткові кабелі. Пристрій завжди цілком готовий до того, щоб поновити заряд девайсів, при чому одночасно двох.
У повербанк HOCO Q37 вбудовано:
— кабель USB-C;
— кабель Lightning.
Такий помічник стане незамінним для тих, хто користується одразу двома пристроями, які мають різні роз’єми для заряджання.
Power bank HOCO Q37 оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм. У режимі реального часу на ньому відображається рівень заряду батареї. Пристрій виготовлений з міцного ABS-пластику й вогнестійкого полікарбонату. Має літій-полімерний акумулятор. Оснащений двома роз’ємами — USB та USB-C.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Материал корпуса | ABS+PC |
| Модель Power bank | Q37 |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Вбудовані кабелі |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 118 × 72 × 19 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 681,62 ₴








