
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55 Graceful power bank (10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
358,81 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6941991111761
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55 Graceful, виконаний в ультратонкому дизайні, забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ55 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 224 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал корпуса | ABS + PC пластик |
| Модель Power bank | BJ55 Graceful |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 68 × 38 × 16 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 358,81 ₴



