
Зовнішній акумулятор Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh (Integrated Cable) Tan GL Q-STORE -shopping-without-problems-
1 472,37 ₴
- Готово к отправке
- Код: BHR9333GL
Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh оснащений вбудованим кабелем USB-C і підтримує швидке заряджання потужністю до 33 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні смартфони та інші пристрої.
КОМПАКТНІСТЬ І ПОРТАТИВНІСТЬ
Завдяки компактним розмірам та вбудованому кабелю, що перетворюється на зручний ремінець, цей акумулятор легко поміщається в руці або кишені, забезпечуючи зручність у повсякденному використанні.
ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ
Оснащений портами USB-C, USB-A і вбудованим кабелем, цей павербанк дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно, задовольняючи потреби в енергії для смартфонів, планшетів та інших ґаджетів.
БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬ
Пристрій забезпечує дев'ять рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпеку ваших пристроїв під час заряджання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 212 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 33 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Вбудований кабель USB Type-C |
| Розміри | 80.9 × 65.9 × 26 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Цвет корпуса | Beige |
- Цена: 1 472,37 ₴




