
Зовнішній акумулятор HOCO J87 Tacker PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
448,51 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474761019
Зовнішній акумулятор Hoco J87 — це пауербанк, оснащений відразу кількома різними інтерфейсами для швидкого заряджання сучасних гаджетів.
Модель реалізована у досить простому, але стильному дизайні. Усі її ребра та кути заокруглені, що у поєднанні з матовою поверхнею забезпечить користувачеві приємні тактильні відчуття та комфорт у повсякденній експлуатації.
Для виготовлення пристрою використовується надійна комбінація міцного ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату, якісні електронні компоненти та енергоефективна літій-полімерна батарея ємністю 10000mAh. На лицьовій панелі аксесуара вигравірувані логотип і максимальна вихідна потужність, що дорівнює 20Вт. Також у акумулятора є LED-індикатори для визначення рівня заряду, які активуються за допомогою кнопки.
У торці пауербанка розташовані роз'єм micro-USB для його заряджання та порти USB Type-A і Type-C для заряджання портативних гаджетів. Кожен із роз’ємів підтримує протоколи швидкої зарядки QC3.0, FCP і AFC, а роз'єм Type-C — додатково PD3.0.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 220 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | J87 Tacker |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 135 × 69 ×16 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 448,51 ₴





