
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Mayflower PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
556,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474742896
HOCO Q3 Mayflower стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і роблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Визначити рівень заряду HOCO Q3 Mayflower допоможуть LED-індикатори. Активувати їх можна за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу підзарядити смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Портативна батарея може заряджати два пристрої одночасно. Підтримка технологій PD20W і QC3.0 дозволяє заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB + USB Type C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Q3 Mayflower |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 80 × 57 × 26 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
- Цена: 556,49 ₴





