
Зовнішній акумулятор ACEFAST M15-10000 PD20W power bank with cable Black Q-STORE -shopping-without-problems-
655,34 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6974316283973
Зовнішній акумулятор ACEFAST M1-10000 Exploration series 30W fast charging power bank Cherry blossom забезпечує швидку зарядку практично будь-якого пристрою: смартфона, планшета, навушників, годинника тощо. А велика ємність акумулятора дає можливість користуватися пауербанком тривалий час без підзарядок.
НАДІЙНИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ
ACEFAST M1-10000 сертифікований за міжнародними стандартами CE, FCC, ROHS, ECA та Air Transport. Тому можна бути впевненим, що він повністю безпечний. Крім того, корпус пристрою зроблено з вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику, що гарантує довговічність і зносостійкість приладу.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ
Акумулятор має ємність 10000 mAh. Батарея повністю не розрядиться навіть після того, як ви зарядите смартфон, навушники і годинник.
ШВИДКА ТА ПОТУЖНА ЗАРЯДКА
Максимальна потужність ACEFAST M1-10000 — 30 Вт. Також пристрій підтримує більшість сучасних стандартів швидкої зарядки. Тепер на підзарядку гаджетів вам доведеться витрачати набагато менше часу.
ЗРУЧНО ВИКОРИСТОВУВАТИ
На корпусі знаходиться світлодіодний дисплей, на якому відображається рівень заряду портативного акумулятора. Жодних ризиків, що пристрій розрядиться в найбільш невідповідний момент. А в комплекті до акумулятора йде кабель Type-C.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 170 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C; вбудований кабель USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C; вбудований кабель Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал корпуса | Полікарбонат + ABS пластик |
| Модель Power bank | M15 |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 72.2 × 66.3 × 26.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 655,34 ₴

