
Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Pro 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
556,49 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6931474765840
Hoco Q3 Pro — мобільний зарядний пристрій для підзарядки смартфона, планшета, плеєра. Потужний акумулятор має зручну форму, невелику вагу, сучасний дизайн і індикацію заряду.
Підтримка технологій PD20W та QC3.0 дозволяє підзарядити гаджет удвічі швидше, ніж від звичайного пауербанку. Ємності 10000 мАг вистачить, щоб відновити заряд декількох смартфонів. Роз’єми USB Type-A та USB Type-C дозволяють одночасно заряджати два гаджети.
Корпус виготовлений з ABS-пластика й міцного полікарбонату. Він стійкий до механічних пошкоджень і добре захищає електроніку від зовнішнього впливу.
Цифровий дисплей показує, скільки заряду залишилося у портативного акумулятора. Вбудований захист від перенапруги на вході й виході, перегріву, перепадів напруги, короткого замикання, перезаряджання й повного розряджання робить пристрій безпечним і надійним.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 168 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Q3 Pro |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | Цифровий дисплей |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 59 × 81 × 25 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 556,49 ₴







