
Зовнішній акумулятор Usams US-CD150 PB56 Power Bank with Lanyard 10000mah Dark Green Q-STORE -shopping-without-problems-
849,03 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10KCD15003
+380 (67) 273-25-01
Портативний акумулятор від USAMS зможе заряджати до 4 пристроїв одночасно, завдяки наявності кількох виходів. Ви зможете підключити гаджети кабелем до двох USB виходів і двосторонньою Type-C. До того ж, модель підтримує технологію швидкої зарядки. Оранжевий USB порт Quick Charge 3.0 поповнює енергозапас сумісних смартфонів неймовірно швидко, а Type-C з Power Delivery дозволить зарядити пристрої Apple, в тому числі MacBook на потужності до 18 Вт. До того ж акумулятор володіє функцією бездротової зарядки, тому ви зможете зарядити будь-який смартфон, що підтримує стандарт Qi. На зарядної панелі моделі присутня безліч присосок, завдяки їм можна прикріпити смартфон до акумулятора, не боячись що гаджет зміститься.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 225 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB |
| Выходные интерфейсы | Micro-USB; USB-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Комплект поставки | Power Bank; Кабель Micro-USB/USB |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Модель Power bank | US-CD150 PB56 Power Bank with Lanyard |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для мобільних телефонів |
| Розміри | 143 × 69.6 × 15.3 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Dark-Green |
Информация для заказа
- Цена: 849,03 ₴

