
Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Power Bank 10000mAh 15W Black Q-STORE -shopping-without-problems-
821,60 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPBD050001
Power bank Baseus Bipow Overseas — портативний акумулятор з 3 вихідними роз'ємами та вбудованим LED-дисплеєм.
Можливості заряджання
Портативна батарея оснащена 3 вихідними роз'ємами та підтримує потужність до 15 Вт. З її допомогою можна зарядити смартфон, планшет, бездротові навушники або смартгодинник, витративши мінімум часу.
LED-дисплей
Цифровий дисплей точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її. Для заряджання пристрою можна використовувати кабель Type-C або Micro USB; за потужності 15 Вт акумулятор повністю зарядиться за 5.5 годин.
Захисні властивості
Пауербанк оснащений NTC-термістором та системою інтелектуального захисту, які розпізнають підключений гаджет та підбирають оптимальну потужність зарядки, а також визначають температуру пристрою та автоматично зменшують силу струму в разі надмірного нагрівання. Таким чином, ваша електроніка захищена від перезаряджання, перевантаження, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Зручно брати із собою
Корпус акумулятора має текстуровану поверхню, приємну на дотик і стійку до відбитків пальців. Завдяки компактному розміру та відповідності міжнародним стандартам безпеки повітряних перевезень ви легко можете взяти з собою батарею Baseus Bipow Overseas 10000 mAh у будь-яку подорож.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | Bipow Digital Display |
| Мощность | 12 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 821,60 ₴






