
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ49 Astute 22.5W+PD20W fully compatible magnetic power bank(10000mAh) White Q-STORE
771,32 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991109904
BOROFONE BJ49 Astute — зовнішній акумулятор ємністю 10000 mAh. Цього вистачить, щоб одночасно зарядити смартфон і навушники або смартгодинник.
Модель має два порти USB: Type-A та Type-C. Також пауербанк підтримує бездротову зарядку гаджетів. Завдяки технології MagSafe смартфон легко магнітититься до акумулятора.
Світлодіодний індикатор повідомляє про рівень заряду пауербанка. Заряджається пристрій за допомогою роз’єму Type-C.
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ49 Astute підтримує швидку зарядку QC3.0 та PD20W. Гаджети заряджатимуться в декілька разів швидше ніж від звичайного пауербанка.
Модель виготовлена з вогнетривких ABS-пластику та полікарбонату. Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку смартфона.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 192 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | BJ49 Astute |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Розміри | 105 × 68 × 17 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
- Цена: 771,32 ₴



