
Внешний аккумулятор BOROFONE BJ59 Refined 22.5W+PD20W fully compatible power bank with magnetic cable (10000mAh) Black Q-STORE
787,89 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991112744
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ59 Refined з бездротовою зарядкою забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідним портом USB Type-C потужністю 18 W, вихідним портом USB Type-C 20 W (кабель Type-C/Type-C) з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC, вихідним портом USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC) та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/2 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Бездротова зарядка потужністю 5 W, 7,5 W, 10 W та 15 W (MagSafe 7,5 W) для смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Акумулятор BOROFONE BJ59 Refined стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 198 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning; безпровідний інтерфейс Qi |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ59 Refined |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 89 × 63 × 27 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове/бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 787,89 ₴





