
Зовнішній акумулятор Usams US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank 10000mAh Black Q-STORE -shopping-without-problems-
467,36 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10KCD16301
+380 (67) 273-25-01
1. Пауербанк Usams US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display має 10000 мАг ємності, тривалий термін служби.
2. Конструкція входу та виходу з двома портами зі світлодіодним широкоформатним цифровим дисплеєм
3. Легкий та портативний, стійкий до матовості та відбитків пальців
4. Цей power bank оснащено точним дисплеєм акумулятора. Вбудований цифровий дисплей точно відображає залишок потужності, що дозволяє готуватися заздалегідь
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 225 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Индикация | З дисплеєм |
| Комплект поставки | Power Bank; Кабель Micro-USB/USB |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Модель Power bank | US-CD163 PB58 Dual USB Digital Display Power Bank |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для мобільних телефонів |
| Розміри | 144 × 68.4 × 16.6 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 467,36 ₴




