
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ63A Nimble PD20W magnetic power bank (10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
570,21 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991113949
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ63A Nimble з бездротовою зарядкою забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений комбінованим портом USB Type-C потужністю 18 W (вхід) та 20 W (вихід) з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC. Бездротова зарядка потужністю 5 W, 7,5 W, 10 W та 15 W (MagSafe 7,5 W) для смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Акумулятор BOROFONE BJ63A Nimble стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 173 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-C; бездротовий |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ63A Nimble |
| Мощность | 20 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 103.5 × 69 × 18.5 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове/бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 570,21 ₴





