
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ47 Quick PD20W magnetic wireless fast charging power bank(10000mAh) Black Q-STORE
802,18 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991109683
+380 (67) 273-25-01
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ47 Quick має велику ємність — 10000 mAh та довгий період збереження заряду. Він підійде для заряджання смартфона, навушників, смартгодинників та інших гаджетів. Технологія MagSafe та два USB-порти дозволяють заряджати до трьох пристроїв одночасно. Світлодіодний індикатор повідомляє про рівень заряду, який залишився в акумулятора. Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку. Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank, гарантують безпеку використання пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Функции зарядки | MagSafe |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 202 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB; USB-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; бездротовий інтерфейс |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | BJ47 Quick |
| Мощность | 20 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Особенности | з LED індикатором |
| Поддержка MagSafe | Да |
| Розміри | 106 × 70 × 21 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 802,18 ₴





