
Зовнішній акумулятор HOCO J81 Fast Way 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White Q-STORE -shopping-without-problems-
605,06 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474751799
Зовнішній акумулятор HOCO J81 Fast Way 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) White вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного поєднання вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 10 000 mAh.
На бічній грані аксесуара знаходиться кнопка управління, а зверху ─ роз'єм Micro-USB та Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3А.
Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
Особливості:
−ємність: 10 000 mAh;
−можливість заряджати відразу 3 пристрої;
−підтримка протоколів швидкої зарядки;
−висока якість складових та матеріалів;
−відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
−декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
−LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Цвет корпуса | Белый |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 238 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J81 Fast Way |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | LED-дисплей, інтелектуальне заряджання, захист від перенапруги, швидке заряджання |
| Розміри | 141 × 68 × 17 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
- Цена: 605,06 ₴



