
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Fast Charge Power Bank 10000mAh 20W Nebula Purple Q-STORE -shopping-without-problems-
1 079,85 ₴
- Нет в наличии
- Код: P10022801513-00
Power Bank Baseus Airpow 20W 10000 mAh — це унікальне поєднання сучасних технологій, стильного дизайну та виняткової надійності.
Цей зовнішній акумулятор стане чудовим вибором для підтримки рівня заряду смартфона або гарнітури протягом дня.
Завдяки компактним розмірам він не займе багато місця в рюкзаку, легко поміститься в жіночій сумочці і навіть в кишені.
Вишуканий дизайн пристрою привертає увагу яскравою кнопкою для активації LED-індикаторів рівня заряду, приємною на дотик рельєфною верхньою панеллю та глянсовими написами. Його корпус виконаний у практичній формі із заокругленими гранями, виготовлений із міцного пластику.
Акумулятор повербанка має ємність 10000mAh, виділяється тривалим терміном служби, підвищеною енергоефективністю та низьким рівнем саморозряду. В одному з його торців знаходяться 3 роз'єми: USB, Micro-USB і Type-C.
Роз'єм Micro-USB (18W макс.) призначений для зарядки самого паверу банку, USB-порт — для зарядки сторонніх гаджетів з потужністю до 18W, а роз'єм Type-C може виконувати обидві ці функції з максимальною потужністю 18W на вході та 20W на виході.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 248 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Airpow |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Поддержка MagSafe | Нет |
| Розміри | 153.5 × 69.4 × 17.6 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Цвет корпуса | Nebula Purple |
- Цена: 1 079,85 ₴









