Зовнішній акумулятор WUW Y143 Power 10000 mAh представлений у компактному розмірі 6,7х14,7х1,6 см. Потужність становить 10 Вт.
- Універсальна сумісність
Акумулятор підтримує під'єднання великого спектра пристроїв, включно зі смартфонами, планшетами та іншими через вбудовані порти USB.
- Ємність 10000 мА*год
Забезпечує багаторазове заряджання пристроїв до повної розрядки акумулятора. Максимальне навантаження дорівнює 2100 мА.
Пристрій виконано в пластиковому чорному корпусі високої якості. Час заряджання акумулятора становить 3 год через порт Type-C
- Led індикатор
- Кабель для заряджання в комплекті
Translated with DeepL.com (free version)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Y143 |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Универсальное |
| Розміри | 144 × 67 × 17 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 441,65 ₴


