
Зовнішній акумулятор HOCO J50 Surf wireless charging mobile power bank(10000mAh) Black Q-STORE -shopping-without-problems-
577,06 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474717924
Зовнішній акумулятор Hoco J50 Surf wireless charging ─ сучасна та компактна портативна батарея з функцією бездротової зарядки Qi та ємністю 10000 mAh.
Павербанк Hoco J50 виготовлений з вогнестійкого ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату, корпус пристрою компактний та відносно легкий, має розміри 139х69х20 мм та вагу 246 г. На бічній частині корпусу розташована механічна кнопка включення/вимкнення, а на передній частині індикатор рівня заряду.
Hoco J50 вигідно виділяється серед інших пристроїв завдяки тому, що він підтримує бездротову технологію зарядки Qi. На корпусі пристрою є спеціальне місце для встановлення телефону, тобто поставивши в цю точку телефон, який також підтримує цю функцію, процес зарядки почнеться. За такого типу підзарядки вихідна потужність становить до 5W. Також від Hoco J50 можна заряджати інші пристрої класично через порт USB, сила вихідного струму становить до 2А.
Сам павербанк може заряджатися через порти Micro-USB, Apple Lightning, Type-C. Таким чином, Hoco J50 є універсальним пристроєм, адже для його зарядки можна використовувати будь-який з трьох найпопулярніших типів кабелів. Вхідний струм портів Micro-USB та Type-C становить до 2.0А, а порту Lightning до 1,5А.
Зовнішній акумулятор HOCO J50 Surf wireless charging mobile power bank(10000mAh) Black також має вбудовану батарею ємністю 10000 mAh і оснащений дещо рівневим захистом для безпечного підзаряджання інших пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 246 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | J50 Surf |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Особенности | Qi wireless charging |
| Розміри | 139 × 69 × 20 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
- Цена: 577,06 ₴





