
Зовнішній акумулятор Usams US-CD150 PB56 Power Bank with Lanyard 10000mah Black Q-STORE -shopping-without-problems-
569,06 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10KCD15001
+380 (67) 273-25-01
Usams US-CD150 PB56 — компактний зовнішній акумулятор на 10 000 mAh.
— Два USB-порти дозволяють одночасно заряджати два пристрої;
— Великої ємкої батареї достатньо для заряджання кілька разів.
— Зручний ремінець робить гаджет ще більш портативним та зручним для транспортування та зберігання.
— Світлодіодне підсвічування відображає потужність, що залишилася.
— Протиковзкий корпус не збирає відбитки пальців та стійкий до подряпин та забруднень.
— Лаконічний дизайн підходить як хлопцю, так і дівчині.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Usams |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 225 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB |
| Выходные интерфейсы | Micro-USB; USB-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Комплект поставки | Power Bank; Кабель Micro-USB/USB |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Материал | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Модель Power bank | US-CD150 PB56 Power Bank with Lanyard |
| Мощность | 12 W |
| Назначение | Для мобільних телефонів |
| Розміри | 143 × 69.6 × 15.3 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Цвет корпуса | Black |
Информация для заказа
- Цена: 569,06 ₴

