
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ70A Vigorous 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable(15000mAh) Black Q-STORE
597,63 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991116698
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ70A Vigorous з двома вбудованими кабелями (USB-C та Lightning) забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 15 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора.
ЗОВНІШНІЙ АКУМУЛЯТОР BOROFONE BJ70A VIGOROUS ОСНАЩЕНИЙ:
• вхідним портом USB Type-C потужністю 18 Вт;
• вихідним портом USB Type-C 20 Вт з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC;
• вихідним портом USB-A 22,5 Вт з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC;
• виходом iP (вбудований кабель Lightning 5 V/2 A);
• виходом USB-C 20 Вт (вбудований кабель з підтримкою PD/QC/FCP/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів.
Акумулятор BOROFONE BJ70A Vigorous стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Особенности | Встроенный кабель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 275 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Выходные интерфейсы | USB Type-A; USB Type-C; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Емкость аккумулятора | 15000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Индикация | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Материал | ABS + PC |
| Модель Power bank | BJ70A Vigorous |
| Мощность | 22.5 W |
| Назначение | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 91 × 75.5 × 25 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип аккумулятора | Литий-ионные (Li-ion) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
| Цвет корпуса | Black |
- Цена: 597,63 ₴



